Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
UETD´nin İftar Sofrası
UETD´nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine, Avrupa´da ki STK´lardan sorumlu Ak Parti İstanbul milletvekili Metin Külünk de katıldı.![UETD´nin İftar Sofrası](/meb_iys_dosyalar/2016_07/k_07104101_img_20160701_223356.jpg)
Organizasyonunu UETD Ruhr bölgesinin düzenlediği Essen´de gerçekleşen iftar yemeğine, Avrupa´da ki STK´lardan sorumlu Ak parti İstanbul milletvekili Metin Külünk, Essen Başkonsolosu Mustafa Kemal Basa, Essen Eğitim Ataşesi Recep Alpdoğan, UETD genel başkanı Zafer Sarıkaya ile UETD Ruhr bölge başkanı Yaşar Çörtük´ün yanısıra çeşitli STK´ların başkan ve yöneticleri ile vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler.