Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
RESİM YARIŞMASI
"Bir Çocuğun Gözünden Türkiye" konulu resim yarışması düzenlenmektedir.![RESİM YARIŞMASI](/www/images/mansetresim.png)
Milli Eğitim Bakanlığından alınan bir yazıda, Adana İli Kozan İlçesinde bulunan Şehit Kubilay İlkokulu Müdürlüğü tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılında, ülkemizi tüm dünyada yeni yetişen nesillere tanutabilmek amacıyla yurtdışı ve Türkiye geneli resmi/özel tüm anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik "Bir Çocuğun Gözünden Türkiye" düzenlenmektedir.
Konuyla ilgili link aşağıda sunulmaktadır.
http://yegitek.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2018_04/27140130_1467.pdf