Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
ÖNCE EĞİTİM KONULU TOPLANTI DUYURUSU
![ÖNCE EĞİTİM KONULU TOPLANTI DUYURUSU](/meb_iys_dosyalar/2019_02/01140703_einladung.jpg)
Essen Uyum Meclisi tarafından organize edilen göçmen kökenlilerin eğitim meselelerinin tartışalacağı "Önce Eğitim" konulu toplantıda, T.C. Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Doç. Dr. Mehmet Fikret ARARGÜÇ´de konuşmacı olarak yer alacaktır. Essen İl Eğitim Direktörü Muchtar Al Ghusain´in de konuşma yapacağı toplantıya ilgi duyan tüm vatandaşlarımız "info@immigrantenverbund" ya da "0201-5579340" nolu telefonla başvurarak katılım sağlayabilirler.