Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği

İSTİKLAL MARŞI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI

12 Mart 1921 İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma günü sebebiyle 12 Mart 2017 de Dortmund Türk Eğitim Merkezi´inde İstiklal Marşı okuma yarışması yapıldı 
İSTİKLAL MARŞI GÜZEL OKUMA YARIŞMASI

12 Mart 1921 İstiklal Marşı´nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma günü sebebiyle 12 Mart 2017 de Dortmund Türk Eğitim Merkezi´inde İstiklal Marşı okuma yarışması yapıldı. Dortmund Türk Eğitim Merkezinde,  görev bölgemizin içerisinde bulunan çeşitli şehirlerden 2-5. sınıfların katılımıyla gerçekleşen yarışmaya vatandaşlarımız ilgiyle karşılamıştır.

Lippstadt´ dan (Soest Bölgesi) Muaz Bal birinci, Dortmund Türk Eğitim Merkezi’nden Beyza Tekin ikinci ve Eving Selimiye Camii’den Barış Bayram üçüncü olmuştur.

Juri üyeliğini Dortmund Türk Eğitim Merkezi Müdürü Suphi Solmaz, öğretmen Şadiye Slipek, Dortmund Eving Camisi Din görevlisi Ali Soylu ile Soest bölgesi öğretmeni Aykun Aykan Boz´un yaptığı yarışmada, katılımcılara, ailelerine ve organizasyonda görev almış olan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Am Zehnthof 55 45307 Essen / Almanya - 0049 201 842 16 31

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.