Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği

EĞİTİM MERKEZİMİZ ÖĞRETMENLERİYLE TOPLANTI

Pandemi sebebiyle öğretmenlerimizle uzun süreden beri  çevrimiçi yaptığımız aylık olağan değerlendirme toplantımız, yeni öğretmenlerimizin gelmesi sebebiyle sosyal mesafe kurallarına uyularak yeniden yüz yüze gerçekleştirildi.  
EĞİTİM MERKEZİMİZ ÖĞRETMENLERİYLE TOPLANTI

Eğitim Ataşeliğimiz nezdinde ve Dortmund Türk Eğitim Merkezinde görevlendirilmiş olan öğretmenlerimizle 2020 yılının değerlendirildiği ve 2021 yılında yapılacaklar konusunda Başkonsolosluğumuz binasında sosyal mesafe kurallarına uyularak toplantı yapıldı.

Yeni göreve başlayan öğretmenlerimiz Ahmet Taşkın ve Hasan Karadağ'ın da katılım sağladığı toplantıda geçtiğimiz yıl pandemi sebebiyle yüzyüze eğitime aralıklarla devam edebilen Dortmund Türk Eğitim Merkezinin faaliyetleri konusunda bilgi alan Eğitim Ataşesi Doç. Dr. Mehmet Fikret Arargüç, 2021 yılında çevrimiçi eğitim ve seminerler konusuna ağırlık verilmesini ve milli bayramlarımızla anma törenlerinde neler yapılması gerektiği konusunda bilgi alış verişinde bulundu. Tüm öğretmen kadromuzun katılım sağladığı toplantıda ayrıca yıl içerisinde yapılması düşünülen birçok yarışmanın ayrıntıları görüşülerek bir takvime bağlandı.

Yeni göreve başlayan öğretmenlerimize başarılar dilerken 2021 yılında  Eğitim Merkezimizde bir an önce çocuklarımızın cıvıl cıvıl seslerinin yeniden yankılanmasını  temenni ediyoruz.

 

20-01-202120-01-2021

Am Zehnthof 55 45307 Essen / Almanya - 0049 201 842 16 31

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.