Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
EĞİTİM ATAŞEMİZE ZİYARET
Görevine yeni başlayan Eğitim Ataşemiz Yrd.Doç.Dr. Mehmet Fikret ARARGÜÇ´e nezaket ziyaretleri devam etmekte.![EĞİTİM ATAŞEMİZE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2018_03/08135248_IMG_1220.jpg)
Eğitim Ataşemize nezaket ziyaretleri devam etmek olup, bu esnada yeni projeler hakkında da görüş alışverişleri yapılmakta. Bunun yanısıra Ataşeliğimiz gözetim ve himayesinde Dortmund´da gerçekleştirilen Mesleki Açık Öğretim Lisesi (MAÖL) sınavlarının uygulanışı ve neler yapılabilineceği hakkında da görüş alışverişlerinde bulunuldu.