Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği

Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Proje Kapsamında Bulundukları Almanya’da Eğitim Ataşeliğimizi Ziyaret Ettiler

Erasmus+ Programı kapsamında, Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, 15 Mart 2018 Perşembe günü, Eğitim Ataşeliğimizi ve Başkonsolosluğumuzu ziyaret ettiler.
Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Proje Kapsamında Bulundukları Almanya’da Eğitim Ataşeliğimizi Ziyaret Ettiler

Proje katılımcısı öğrencilerimiz staj faaliyetlerinin yanı sıra projenin sosyal, kültürel boyutu kapsamında teknik geziler, şehir gezileri ve Almanya’daki Sivil Toplum Kuruluşu yetkilileriyle görüşmeler yapmaktadırlar. Bu bağlamda Essen Başkonsolosluğuna ziyaret gerçekleştirilerek, Başkonsolos Şener Cebeci ile görüşme yapıldıktan sonra Eğitim Ataşesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Fikret Arargüç ve Eğitim Ataşeliği personeli Mustafa Aksu ile görüşmeler yapıldı.

Başkonsolosluğumuzun çalışmaları ve Eğitim Ataşeliğimizin çalışmaları hakkında bilgi verilen bu görüşmelerde,  Başkonsolosluk birimleri tanıtılıp gezdirilen öğrencilerimiz, aynı zamanda Başkonsolosluk çalışanlarıyla da sohbet etme imkanı bulmuşlardır.

 

19-03-201819-03-2018

Am Zehnthof 55 45307 Essen / Almanya - 0049 201 842 16 31

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.