Essen Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği
Anadolu Üniversitesi Batı Avrupa Programı Essen´de
Anadolu Üniversitesi Batı Avrupa Programları Sınavları artık Eğitim Ataşeliğimiz koordinasyonunda Essen´de de yapılacak.![Anadolu Üniversitesi Batı Avrupa Programı Essen´de](/meb_iys_dosyalar/2018_09/05095400_Lise_AfisY_1.jpg)
2018/2019 eğitim öğretim dönemi içersinde Anadolu Üniversitesi Batı Avrupa Programları kapsamında yükseköğretim, lise ve ortaokul sınavları ile yükseköğretime giriş sınavı Köln, Berlin, Münih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg´dan sonra ESSEN´de de yapılması kararlaştırıldı.