23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Werdohl´da 06 Mayıs 2018 tarihinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çoşkuyla kutlandı.![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/09130316_Ara1e.jpg)
Werdohl Türk Veli Derneğince organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına Eğitim Ataşesi Doç. Dr. Mehmet Fikret Arargüç´le birlikte Muavin Konsolos Zafer Yurtyapan katılmışlardır. Werdohl Belediye Başkanı Silvia Voßloh´un da katıldığı etkinlikte selamla konuşmasını Eğitim Ataşesi M. Fikret Arargüç yapmıştır. Etkinliğin akabinde Belediye Başkanı Silvia Voßloh´la bir araya gelen Eğitim Ataşesi M. Fikret Arargüç ve Muavin Konsolos Zafer Yurtyapan memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.
Etkinlikte emeği geçen başta Werdohl Türk Veli Derneği başkanı Belma Bektaş Kılıç´a ve diğer üyelere teşekkür ederiz.